Piezo Burun Estetiği Nedir?

OP.DR. Süleyman Kumbasar

Piezo burun estetiği nedir? Piezo yöntemi, ses dalgalarıyla burun kemiğini şekillendirmeye yarayan bir yöntemdir.

Detay

Ses hijyeni için her gün 2 litre su!

OP.DR. Süleyman Kumbasar

Sesin doğru oluşabilmesi için nem ve su çok önemlidir. Günde 2 litre yani bolca su içmeliyiz. Kahve, çay, alkol nemliliği azaltıp hücre içindeki sıvıyı kurutacağından sesin oluşumunu zorlaştırır.

Detay

Horlama Nedir Nasıl Oluşur

OP.DR. Süleyman Kumbasar

Horlamayı oluşturan nedenlerin başında obezite ,alt çenenin geride olması (retrognatizm veya mikrognatizm ) ,yumuşak damağın ve buna bağlı olarak küçük dilin aşağıda ve gevşek olması, bademciklerin büyük ve özellikle dil köküne yakın olması,dil kökü yağlanması( obezite içine sokulabilir ),burun kemiği eğriliği, burun eti büyümesi, burun içi polipler ve yetişkinlerde sıklığı az olmakla beraber geniz eti sayılabilir.

Detay

Burun Hastalıkları ve Tedavisi

OP.DR. Süleyman Kumbasar

Burun koku almamızı sağlayan, soluk almamıza yardımcı olan ,alınan havanın vücut ısısına yaklaşmasına yardımcı olan (burun etleri ve sinüsler) havadaki zararlı partiküllerin vücuda girmesini engelleyen bir organımızdır.

Detay

Horlama ve Uyku Apnesi Problemleri

OP.DR. Süleyman Kumbasar

Horlama, nefes alma sırasında havanın ağız ve burundan girdikten, akciğerlere alınana kadar geçtiği bölgelerdeki, daralmalardan dolayı ortaya çıkan rahatsız edici sestir.

Detay

Randevu ve Bilgi İçin Arayın 0544 780 20 20